TVOŘÍM WEBY, WEBY JAKSEPATŘÍ


Firemní webové prezentace na míru, které vám vydělají peníze

Úspěšné www stránky posunou vaši firmu do popředí zájmu zákazníků. Web, který je správně navržen, je přínosný pro uživatele a plní požadované cíle.


Co o mně říkají mí klienti?

Rád bych poděkoval panu Dvořákovi za dosavadní skvělou spolupráci. Kompletní tvorba webu a následné SEO, stejně tak jako rychlé jednání s vysoce profesionálním přístupem, předčil mé očekávání a moji firmu posunul do popředí zájmu zákazníků.  Mohu jen doporučit!

Aleš Hybner – StoneCare


Pan Dvořák nám pomohl doladit nové firemní webové stránky, které po spuštění nefungovaly podle našich představ. S jeho pomocí jsme během 2 měsíců odstranili většinu nedostatků. Velmi oceňuji aktivní přístup pana Dvořáka a také jeho ochotu předávat nám své znalosti.

Markéta Prokešová – HOOK


Web musí plnit cíle. Tedy hlavně vydělávat.

Ostatní metriky (návštěvnost, pozice v SERP apod.) jsou pouze prostředkem, jak se k cíli dostat. Nejsem dokonalý, ale pro váš úspěch udělám maximum. Zkuste mne.
Ať už máte webovou prezentaci, kde nabízíte služby, či klasický e-shop, vždy se vám investice do www stránek musí vrátit.

 1. Jaký bude mít váš web cíl?
 2. Kdo ho bude navštěvovat?
 3. Co budou návštěvníci na webu dělat, jak je dovést k cíli?
 4. Analýza klíčových slov
 5. Analýza konkurence
 6. Struktura webové prezentace
 7. Grafika stránek
 8. Obsah
 9. Vnitřní SEO
 10. Testování a následné spuštění prezentace
 11. Vnější SEO
 12. Analýzy úspěšnosti, změny

Web by měl být váš obchodník, který bude plnit cíle a přinese vám obchodní úspěch. Váš www obchodník pracuje nonstop bez nároku na dovolenou, odbory neřeší… 🙂


Při návrhu webových stránek (mimo jiné samozřejmě) řešíte i rozložení obsahu a funkcionalit, modelujete navigaci a snažíte se zajistit kvalitní použitelnost webového řešení.


Takto pak může vypadat finální verze