Reference

Od roku 2007 pomáhám svým klientům dostat se tam, kam chtějí. Zvyšuji jejich příjmy. Snažím se, aby byli jiní, lepší než konkurence. Aby nabízeli výhody v kvalitě, službách…

Mám zkušenosti především s menšími firmami a živnostníky, ale občas pracuji i pro velké společnostmi (externí spolupráce s www.optimio.cz).

Co o mně říkají mí klienti?

Velice profesionální přístup, úžasná ochota a velmi rychlá reakce na naše dotazy a požadavky i o víkendech a ve večerních hodinách. Opravdu doporučuji!

Kristýna Škvařilová – Květiny VŠ


Rád bych poděkoval panu Dvořákovi za dosavadní skvělou spolupráci. Kompletní tvorba webu a následné SEO, stejně tak jako rychlé jednání s vysoce profesionálním přístupem, předčil mé očekávání a moji firmu posunul do popředí zájmu zákazníků.  Mohu jen doporučit!

Aleš Hybner – StoneCare


Pan Dvořák nám pomohl doladit nové firemní webové stránky, které po spuštění nefungovaly podle našich představ. S jeho pomocí jsme během 2 měsíců odstranili většinu nedostatků. Velmi oceňuji aktivní přístup pana Dvořáka a také jeho ochotu předávat nám své znalosti.

Markéta Prokešová – HOOK


S panem Dvořákem spolupracuji už delší dobu a jsem spokojena. Profesionální přístup, nadstandardní práce, viditelné výsledky. Mohu doporučit.

Veronika Tomanová – Netshop007


 

 


Fotoateliér Biskupská Brno

Automyčka OneTwoGo – ruční mytí aut

Hezký domov- prodej originálního bytového textilu

BV architekti

Stonecare

HOOK – originální tažná zařízení

Květiny VŠ

Symerský – prestižní a kvalitní bydlení

Autopůjčovna OneTwoGo

Netshop007

Hodinový manžel z Brna

Půjčovna aut Vladvi

Stavební firma Pavel Hála

Stavební firma Jiří Štrouf

Deratizace Labus

BS BIKE