SEO ANALÝZA

ODHALÍ SLABINY VAŠEHO WEBU A (TO PŘEDEVŠÍM) JASNĚ VÁM ŘEKNE CO DĚLAT JINAK, CO VYLEPŠIT. DOSTANETE PŘEHLEDNÝ DOKUMENT S VYSVĚTLENÍM A PŘESNÝM POSTUPEM K AKCI.

Součástí seo analýzy je osobní schůzka, pokud schůzka není možná, pak telefonická, e-mailová konzultace. Základem je totiž spousta otázek, které se týkají vašeho podnikání nasdílení přístupů, jinak není možné kvalitní audit zpracovat.

SEO analýza

SEO analýza (audit webu) posoudí váš web z hlediska technických, obsahových, odkazových i konverzních faktorů. Nejde jen o výčet chyb, ale především o rady jak je odstranit. V dokumentu tedy budou zvýrazněny návrhy řešení. Posouzení klíčových slov, vstupních stránek, titulků, popisků stránek, indexace, odkazů (i vnitřních), konverzní schopnosti webu, architektura webu, rychlost webu, duplicity, copywriting, sitemapa, chybová stránka, sémantika, zobrazení stránek v SERP a jejich úspěšnost, zajímavost obsahu pro vaše návštěvníky, adaptabilnost webu atd.
Posuzuji současný stav, doporučuji, jak případnou chybu napravit a důležitost, respektive prioritizace, tedy co řešit nejdříve. Také v analýze uvádím, kdo by měl být odpovědný za vyřešení problému. Snažím se vše popisovat tak, abyste informacím rozuměli.

Související odkazy:

https://www.martinmatejka.cz/kolik-stoji-seo-analyza.html
https://mladypodnikatel.cz/zakladni-seo-analyza-t29078